הגשת מועמדות ל'נענע'

שלום 🙂
אם את/ה שוקל/ת לצאת איתנו השנה לתהליך של העמקה וגילוי בתנועה ובקבוצה- הגעת למקום הנכון. ממש משמח שאת/ה כאן, אנחנו יודעות שמדובר בצעד אמיץ ואנחנו רוצות לומר לך שאנחנו בטוחות שזו התחלה מדהימה למסע מלא משמעות ומשנה חיים.

זהו טופס מועמדות, השלב הראשון בתהליך ההרשמה לתכנית התלת-שנתית, בעזרתו תהיה לנו הזדמנות להכיר אותך טוב יותר ולשמוע על רצונך להצטרף. בנוסף למילוי הטופס אנו מקיימות שיחה אישית עם כל משתתפי ומשתתפות התכנית, להכרות קצת יותר מעמיקה ויצירת קרבה. השיחה תקרה פנים אל פנים או בזום במהלך חודשי יולי, אוגוסט וספטמבר.

אבל קודם- האם התכנית מתאימה לי?

התכנית התלת שנתית מיודעת לכל מי שמעוניין/ת להעמיק בתנועה. בכל שנה מגיעים/ות אנשי ונשות תנועה וגוף מתחומים שונים. משתתפי התכנית בעבר ובהווה באים ממגוון מקצועות ורקעים, החל מעולם הריקוד, פיזיותרפיה, הוראת טאי צ'י ויוגה, מטפלות, מורים וכן א.נשים ללא נסיון תנועתי, אך עם מוטיבציה ברורה להכיר את הגוף, ללמוד ולהתפתח איתו ודרכו, בכל הגילאים ובכל שלבי המסע התנועתי בחייהם: שלבים מאוד ראשוניים וכן שלבים מתקדמים יותר.

רוח התכנית

המשפט 'נענע- תנועה מהפנים אל החוץ' הוא לא רק משפט אלא ממש דרך חיים בא אנו מאמינות. הדרך בה אנו מלמדות, התכנים אותם אנו בוחרות והמורים שאנו מביאות, כולם מיישמים את העקרון הזה, המחפש את ההיזון החוזר שבין הפנים והחוץ.
אנו מאמינות כי הגוף הוא מקור עשיר לידע וחוויה. כאשר ניגשים לגוף ולתנועה מתוך סקרנות, ניתן ללמוד על עצמינו ויחסינו עם העולם ואף ליצור שינוי. עם זאת, יש לתרגל וללמוד, ודרוש זמן. זמן לשהות בתנועה, להיות בסטודיו, להעמיק, לייצר קבוצה משמעותית. לכן בחרנו להציע תכנית מלאה וארוכה, המאפשרת זמן משמעותי לתרגל עם הנחיה מקצועית וכן למצוא את הקול אישי של כל תלמיד/ה.

 עבורנו, ועבור המשתתפים/ות בתכנית,"נענע" זה בית. מקום שניתן להרגיש בו בנוח, להביא את מי שאני, להעמיק ולצאת עם תובנות ויכולות גבוהות ממה שהגעתי.  

הגשת מועמדות

את טופס המועמדות יצרנו על מנת להכיר אותך יותר טוב. כמו כן תמצא/י כאן את כל הפרטים הטכניים והלוגיסטים של התכנית, כך שתוכל/י לבחון את הצטרפותך לעומק. 

על מנת להקל על התהליך, חילקנו את הטופס לשני חלקים: בחלק הראשון תמצאו את הפרטים המלאים על התכנית, תהליך ההרשמה והעלויות, במידה ויש שאלות נוספות, ניתן לפנות אלינו במייל: nanamovement12@gmail.com.
בחלק השני ישנו שאלון אישי שיעזור לנו להכיר אותך טוב יותר.

רוצה להצטרף אלינו שנה הבאה ?
דילוג לתוכן